شرکت خیبر-تامین کننده قطعات و ملزومات کشتی

این کانال رسمی به درخواست شرکت خیبر-تامین کننده قطعات و ملزومات کشتی ایجاد شده است .
گزارش تخلف

شرکت خیبر-تامین کننده قطعات و ملزومات کشتی

فعالیت تدارکات ملزومات کشتی های ساحلی و اقیانوس پیما

تامین و تدارک و تحویل انواع ملزومات مصرفی شناور ها در کلیه بنادر شمالی و جنوبی ایران .
 ۲ ) تامین و تدارک و تحویل کلیه ملزومات و قطعات یدکی مورد نیاز شناورها در بنادر کشور امارات متحده عربی و چین با قیمت های رقابتی .
 ۳ ) تامین و تدارک و تحویل انواع روغنهای دریایی ( بصورت فله و بشکه ) روغنهای صنعتی و گریسهای ساخت داخل و خارج . ۴ ) تدارک و تحویل انواع مواد شیمیایی دریایی و رنگهای دریایی از تولیدکنندگان معتبر داخلی و خارجی در ایران ، چین; امارات ).
 ( sea stock & dry dock paints ) ۵ ) ارائه انواع خدمات جابجایی و ترانزیت قطعات یدکی کشتی و ماشین آلات کشتی در بنادر جنوبی و شمالی کشور چین و امارات .
 ۶ ) تامین و ندارک و تحویل کلیه ملزومات مصرفی سکوهای نفتی و شرکتهای فرا ساحلی و صنعتی . ( shore & offshore companies )

 تامین قطعات ماشین الات راه سازی و معدنی

 این شرکت با چهار دهه سابقه فعالیت در حوزه تامین قطعات و ماشین آلات راه سازی یکی از قدیمی ترین شرکتهای حال حاضر کشور میباشد که و تا به امروز کلیه خدمات خود را به صورتهای مختلف به مشتریان خود ارائه نموده است و سعی کرده است که کلیه استاندارد ها و کیفیت و اعتبار برند خود را حفظ نماید .

 خدمات پس از فروش و ارائه خدمات تعمیرگاهی

شرکت خیبر با داشتن تعمیرگاهی مدرن و امکانات وسیع مهندسی و با داشتن پرسنل مجرب و متخصص سرویسهای خود را به صورت گارانتی رایگان و فیلد سرویس و اعزام مکانیک به اقصی نقاط کشور ارائه می نماید. تعمیرات ، بازدید فنی و ارائه قطعات یدکی و روشهای خاص شرکت، کاملا با استانداردهای بین المللی مطابقت دارد .

فعالیتهای بازرگانی در حوزه های مختلف

سفارشات خارجی ترخیص فروش و واردات بیش از هجده هزار دستگاه و پشتوانه عظیم قطعات یدکی در پوشش یک سیستم مدرن و کامپیوتری از جمله فعالیتهای این شرکت می باشد، که دفتر مرکزی در تهران و شبکه شهرستانها را در پوشش خود دارد و همچنین تهیه قطعات کشتی و ملزومات مصرفی ان 

آموزش ماشین آلات راه سازی و معدنی

ارائه کلیه آموزشهای مورد نیاز مشتریان و متصدیان ماشین آلات راه سازی و معدنی .

 

تامین کلیه ملزومات اداری سازمانها و شرکتها

این شرکت در راستای تامین ملزومات دریایی به صورت انبوع با قراردادهای سالیانه اقدام به ارائه خدمات به شرکتها و سازمانها نموده است که این فعالیت با استقبال خوبی همراه بوده است .


جدیدترین محصولات


محبوبترین محصولات

عضویت در خبرنامه :
عضو خبرنامه ما شوید و پیشنهادات استثنائی دریافت نمایید.